37. Roubalík Goda
Autor: Bohumír (Góda) Roubalík
(1845 Praha - 1928 Praha)
kresba tužkou, signováno a datováno vpravo dole, skvrny na papíře
Technika: kresba na kartonu, datace: 1882
Šířka: 28,5 cm, výška: 29 cm, rámování: volně
Stav: úměrně stáří
Konec dražby: 11.04.2018 18:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč