70. Spring Outing of the Tang Court
Autor: Zhang Xuan
(713 Čchang-an - 755 ?)
Následovník, značeno razítky. zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 65 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 47 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč