39. Neapolitánka

Autor: Georg Karl Koch
(1857 Berlín - 1927 Berlín)

Domalovávaná litografie, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 34 cm, výška: 34 cm, rámování: 42,4 x 42,5 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč