136. Liška a bažant
Autor: . Flieger
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 41 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč