11. Skály
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč