12. Profil muže
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1950
Šířka: 18,5 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2020 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč