192. Petúnie
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole v tisku, volný list
Technika: litografie
Konec dražby: 22.06.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč