226. Palmy

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno v desce vpravo dole, signováno tužkou vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 28 cm

Konec dražby: 12.12.2018 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč