226. T. G. Masaryk
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 29 cm
Konec dražby: 25.09.2018 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč