47. Bohyně deště

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, vybledlý papír, paspartováno, zaskleno a rámováno, uvedeno v soupisu díla Páleníček/Švabinská pod číslem 324
Technika: suchá jehla
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 28 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.11.2019 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč