7. Ze skleníku
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 30,5 x 21,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč