Narozeniny M. Švabinského

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 32 x 22 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč