Nevěsta z Košarísk

Autor: Ondrej Zimka
(1937 Turzovka, Slovensko)

na reversu autorský štítek, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2017
Šířka: 24,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 66 x 32 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč