31. Nevesta z Košarísk
Autor: Ondrej Zimka
(1937 Turzovka, Slovensko)
na reversu autorský štítek, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2017
Šířka: 24,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 66 x 32 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč