Kytička z Kerska

Autor: František Motejzík
(1912 Přehýšov - 2002 ?)

Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na desce
Šířka: 29 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 37 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč