233. Zátiší na stole Lformát

Autor: Jan Rolek Trávníček
(1899 Horní Lideč - 1981 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 118 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč