Horské údolí s bystřinou

Autor: K. Grimm

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 72 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč