Loděnice v Hantsu

Autor: Stanley Orchart
(1920 - 2005)

signováno vpravo dole, na zadní straně štítkek s textem Beaulieu Fine Arts majetek pozůstalosti po zemřelém, prodaný na příkaz exekutorů, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 35,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 49 x 57 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč