115. Potok

Autor: Alois Kalvoda
(1875 Šlapanice - 1934 Běhařov)

signováno vpravo dole, rámováno, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na dřevě, datace: kolem roku 1910
Šířka: 24 cm, výška: 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 22:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč