2. Na samotě
Autor: Alois Kalvoda
(1875 Šlapanice - 1934 Běhařov)
Signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 42 cm, výška: 34 cm, rámování: 53 x 60 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč