Podzimní krajina

Autor: Alois Kalvoda
(1875 Šlapanice - 1934 Běhařov)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 39 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč