61. Na samotě

Autor: Alois Kalvoda
(1875 Šlapanice - 1934 Běhařov)

Signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 42 cm, výška: 34 cm, rámování: 53 x 60 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:40 SELČ

Zbývá: 22d 23h 39m 16s

Vyvolávací cena: 8 500 Kč