366. Příběhy
signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 18:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč