Na Prachaticku

Autor: Josef Sahula
(1918 Ústí nad Orlicí - 2007 Prachatice)

na reversu autorský štítek, vlevo dole číslováno 39/180, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 45,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 39 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč