68. Motiv z Hradce

Autor: Karel Mahrla
(1911 Dvůr Králové nad Labem - 1999)

Signováno vpravo dole. Na reversu autorský štítek.
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1962
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 39 x 50,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč