Zátiší

Autor: Sven Dahlin
(1906 - 1965)

signováno nahoře vlevo, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 51 cm

Konec dražby: 12.09.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč