187. Pohled na město
Autor: James Herbert Snell
(1861 Velká Británie - 1935)
signováno vpravo dole, na reversu text Pic Vigny- Pickardy France, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč