9. Metare Broughton Park - Cumberland
Autor: J. M. Watt
( )
datováno a signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1865
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 41 x 50 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 13.09.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč