F. Schenk - Pohled na Malou Stranu

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 34 x 47 cm
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 08.08.2022 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč