37. Dámský náramek zlatý
zlatý dámský náramek zdobený rytím, vnitřní průměr cca 65 mm, značeno platnou puncovní značkou Lvíček pro ryzost 585/1000
Materiál: Au 585/1000
Váha: 16,8 g
Konec dražby: 08.03.2021 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč