37. Florentinský rám

Řezbovaný florentinský rám, obraz byl malován autorem na zakázku včetně námětu a velikosti do rámu
Šířka: 62 cm, výška: 76 cm, rámování: 103 x 90 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 17.04.2019 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč