37. Florentinský rám
Řezbovaný florentinský rám, obraz byl malován autorem na zakázku včetně námětu a velikosti do rámu
Šířka: 62 cm, výška: 76 cm, rámování: 103 x 90 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.04.2019 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč