Jezero

signováno vpravo dole
Šířka: 59 cm, výška: 35 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 15.06.2021 19:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč