37. Konvolut pražských zákoutí
Václav Souček, J.F. Pistorius, Vojtěch Kubašta, paspartováno, zaskleno, rámováno (litografie, lepty), signováno vpravo dole tužkou
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 32 cm, rámování: 51 x 41,5 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč