26. Chalupa
Autor: Robert František Wacik
(1880 Strakonice - 1968)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 32 cm, rámování: 35 x 35 cm
Konec dražby: 25.09.2017 18:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč