37. Úsměv, prosím
volný list, signováno značkou v tisku vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč