37. V okně
signováno vpravo dole
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč