37. Zasněžené chalupy
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 74 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč