127. Lesní tůňka
Autor: Václav Dlask
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 62 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč