200. Závěsný ozdobný talíř
Autor: Bohumil a Jaroslav Kudělkovi
(- - -)
ručně malovaný, ze spodu značený, datováno a signováno vpravo uprostřed
Datace: 1945
Hloubka: 22,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč