Čtení z Babičky

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

signováno vpravo dole, datováno
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 92 cm, výška: 127 cm, rámování: 146 x 110 cm

Konec dražby: 28.01.2019 18:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 25 000 Kč