16. Zátiší s broskvemi

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

signováno a číslováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm, rámování: 31,5 x 42,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:15 SELČ

Zbývá: 3d 22h 11m 18s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč