Klokočské skály

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 43 cm, rámování: 65 x 56 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč