34. Klokočské skály
Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 43 cm, rámování: 65 x 56 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč