67. Skála u lesa

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

signováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 24 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 35 x 42,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč