11. Říční krajina
Autor: Walter Linsley Meegan
(1859 Leeds - 1944 Velká Británie)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 43 x 58 cm
Konec dražby: 12.01.2023 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč