Podzimní zátiší

Autor: Martin Wonderwall
( )

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 60 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.11.2022 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč