123. Bažant v lese
Autor: Jaroslav Fousek
(1885 Kutná Hora - 1954)
signováno vpravo dole, malba nečištěna, uvolněno v rámu
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč