Čtenářka

Autor: Jaroslav Fousek
(1885 Kutná Hora - 1954)

signováno vpravo dole, odtržený roh.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 43 cm, rámování: volně
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 19:29

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč