135. Květinové zátiší
Autor: Magnus Creutz
(1909 - 1989)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 47 cm
Konec dražby: 11.10.2022 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč