12. Ženy u vody
Autor: Ivo Saliger
(1894 Klimkovice - 1987 Vídeň, Rakousko)
signováno vpravo dole, na reversu nečitelné razítko, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 75 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč